KOLYELI BLUZ

131810

0,00 USD

Renk:
STD

(0)

İade ve Değişim

Tüketici Kanunu’na göre, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde geçerlidir. 

 

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde de aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

 

İadelerinizi , siparişiniz ile birlikte gelen faturanızda bulunan iade bölümünü doldurarak , UPS Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

 

İade ve değişim talepleri ile ilgili detaylı açıklama için buraya tıklayın.

 

Kinzi Collection, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İade süreci , iadenin depoya ulaştığı an başlar ve 10 gün içerisinde tamamlanır. Kabul edilen iade taleplerinin ücretlerinin bankaya iletilme süresi bu süreye dahildir. Bankanın yoğunluğuna bağlı olarak 10 gün içerisinde kredi kartınıza geri ödeme yapılmaktadır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Kinzi Collection’nın bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli satışlarda geri ödemeler banka tarafından taksitlendirilerek yapılmaktadır. 

Kargo ve Teslimat

kinzi.com.tr''dan verdiğiniz 200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatınız bulunuyor. 200 TL altındaki siparişlerin kargo ücreti tüm Türkiye'ye 8 TL olarak belirlenmiştir. Siparişler maksimum 5 iş gününe kadar kargoya verilmektedir. Bu süre, ürünlerin mağazalardan tedarik edilme durumu ile orantılıdır. Üzerinde 24 SAATTE KARGO etiketi bulunan ürünlerden 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.